Тел.:  Флаг UA (фото) +380 67 55-11-905
Офіс:  Флаг UA (фото) +380 67 54-06-010

Про компанію

Учредители Полымя Агро: Максимук Сергей Степанович и Занько Валерий Леонидович

      Історія групи компаній «Полимя» почалася в жовтні 1990 року.

      На сьогоднішній день це динамічно розвиваючийся конгломерат, орієнтований на ринок країн СНД, з перспективою розширення співпраці як на Схід, так і на Захід.

      Всі представники «Полимя» працюють в різних напрямках (виробництво, збут, інжиніринг, проектування, будівництво), але в одній сфері - сільське господарство. Сфера наших інтересів знаходиться в області післязбиральної обробки зерна (очищення, сушіння та зберігання), підготовки насіннєвого матеріалу, а також новій перспективній сфері - обладнання та комплекси для виробництва комбікормів.

      На сьогоднішній день структура групи компаній має такий вигляд:

      Поставка, монтаж, сервіс:

      Виробник устаткування:

      Автоматизація процесів:

      Завдяки наявності в складі «Полимя» виробничого підприємства, проектного інституту, власної широкої мережі представництв і сервісу, будівельних компаній ми можемо запропонувати клієнту комплексне рішення «під ключ».

      За час роботи сформувалася велика і потужна команда професіоналів, саме ці фахівці розвивають підприємство, успішно виводячи його на світовий ринок. Технічний рівень устаткування, що випускається, відповідає європейським стандартам, не уступаючи, а по ряду показників перевершуючи зарубіжні аналоги. Власне виробництво дає можливість пропонувати комплексні технологічні рішення за конкурентною ціною, високу надійність і якість.

      Широкий асортимент пропонованої нами продукції забезпечується не тільки за рахунок власного виробництва, а й за рахунок активної співпраці з провідними світовими виробниками. Пропоновані нами рішення і технології дозволять вам добитися гарантованого результату від довгострокових інвестицій.

      Наші комбікормові заводи, лінії з очищення та підготовки насіння, зерносушильні комплекси по достоїнству оцінили учасники ринку. Більше двохсот провідних підприємств Росії, Казахстану, країн Балтії, України, Білорусі в якості партнера в будівництві сучасних виробництв вибирають групу компаній «Полимя».

      Чому ми?